| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2500MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | 50%-65% |
| Μέγεθος/(mm) | 120*50*18.8 |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ±0,1 dB |
| Ρεύμα εξόδου/α | <3.3α |
| Μέγιστο εύρος αντιμέτρησης | ≤ 2 km |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | ≤ 3 s |
| Ζώνη 1 Συχνότητα / ισχύς | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Ζώνη 2 Συχνότητα / ισχύς | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Ζώνη 3 συχνότητα / ενέργεια | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Διάμετρος σώματος | 76 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος απογείωσης | 980 g |
| Βάρος ωφέλιμου φορτίου | 300 g |
| Ταχύτητα πτήσης | 20 m/s |
| Αντοχή | 15 λεπτά |
| Λειτουργικό σύστημα | Μονοδιάστατη ενεργή συστοιχία φάσεων, συνεχής μηχανική σάρωση σε αζιμούθιο, σταδιακή σάρωση σε ανύψω |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ku – συγκρότημα |
| Σειρά | 30 χλμ. |
| Ακρίβεια μέτρησης (RMS) | Εύρος ≤10m, Αζιμούθιο ≤0,3°, Υψόμετρο ≤0,5° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Λειτουργικό σύστημα | Μονοδιάστατη ενεργή συστοιχία φάσεων, συνεχής μηχανική σάρωση σε αζιμούθιο, σταδιακή σάρωση σε ανύψω |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ku – συγκρότημα |
| Σειρά | 30 χλμ. |
| Ακρίβεια μέτρησης (RMS) | Εύρος ≤10m, Αζιμούθιο ≤0,3°, Υψόμετρο ≤0,5° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Χρόνος απόκρισης | < 10 s |
|---|---|
| Ταυτόχρονους στόχους | > 10 UAV |
| Ανεπάρκεια συχνότητας | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Ακτίνα άμυνας | ≥ 5 χλμ. |
| Ισχύς εισόδου | AC 220 V / 50 Hz |