| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2500MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | %50 - %65 |
| Boyut/(mm) | 120*50*18.8 |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ±0,1dB |
| Çıktı Akımı/A | <3.3a |
| Maksimum karşı önlem aralığı | ≤ 2 km |
|---|---|
| Yanıt Süresi | ≤ 3 s |
| Bant 1 Frekans / Güç | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 2 Frekans / Güç | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 3 Frekans / Güç | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Vücut çapı | 76 mm |
|---|---|
| Kalkış ağırlığı | 980 g |
| Faydalı yük ağırlığı | 300 g |
| Uçuş hızı | 20 m/s |
| Dayanıklılık | 15 dakika |
| İşletim Sistemi | Tek boyutlu aktif faz dizilimi, azimutta sürekli mekanik tarama, yükseklikte aşamalı tarama |
|---|---|
| Çalışma frekans bandı | Ku - bant |
| Menzil | 30KM |
| Ölçüm Doğruluğu (RMS) | Menzil ≤10m, Azimut ≤0,3°, Yükseklik ≤0,5° |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~+ 55°C |
| İşletim Sistemi | Tek boyutlu aktif faz dizilimi, azimutta sürekli mekanik tarama, yükseklikte aşamalı tarama |
|---|---|
| Çalışma frekans bandı | Ku - bant |
| Menzil | 30KM |
| Ölçüm Doğruluğu (RMS) | Menzil ≤10m, Azimut ≤0,3°, Yükseklik ≤0,5° |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~+ 55°C |
| Yanıt Süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |