| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-2500MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | 50%-65% |
| Size/(mm) | 120*50*18.8 |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ±0.1dB |
| Output Current/A | <3.3A |
| Maximum Countermeasure Range | ≤ 2 Km |
|---|---|
| Response Time | ≤ 3 S |
| Band 1 Frequency / Power | 430 – 440 MHz / 50W/47±1dbm |
| Band 2 Frequency / Power | 855 – 935 MHz / 50W/47±1dbm |
| Band 3 Frequency / Power | 1150 – 1300 MHz / 50W/47±1dbm |
| Body Diameter | 76 Mm |
|---|---|
| Takeoff Weight | 980 G |
| Payload Weight | 300 G |
| Flight Speed | 20 M/s |
| Endurance | 15 Min |
| Operating System | One-dimensional Active Phased Array, Continuous Mechanical Scanning In Azimuth, Phased Scanning In Elevation |
|---|---|
| Operating Frequency Band | Ku – Band |
| Range | 30km |
| Measurement Accuracy (RMS) | Range ≤10m, Azimuth ≤0.3°, Elevation ≤0.5° |
| Operating Temperature | -40℃ ~+ 55℃ |
| Operating System | One-dimensional Active Phased Array, Continuous Mechanical Scanning In Azimuth, Phased Scanning In Elevation |
|---|---|
| Operating Frequency Band | Ku – Band |
| Range | 30km |
| Measurement Accuracy (RMS) | Range ≤10m, Azimuth ≤0.3°, Elevation ≤0.5° |
| Operating Temperature | -40℃ ~+ 55℃ |
| Response Time | < 10 S |
|---|---|
| Simultaneous Targets | > 10 UAVs |
| Frequency Tolerance | < ±2×10⁻⁶ |
| Defense Radius | ≥ 5 Km |
| Input Power | AC 220 V / 50 Hz |