| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | 50%-65% |
| Maat/(mm) | 120*50*18.8 |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ± 0,1 dB |
| Uitgangsstroom/a | <3.3a |
| Maximaal tegenmaatregelbereik | ≤ 2 km |
|---|---|
| Reactietijd | ≤ 3 s |
| Band 1 frequentie / kracht | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Band 2 frequentie / kracht | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Band 3 frequentie / kracht | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Lichaamdiameter | 76 mm |
|---|---|
| Startgewicht | 980 g |
| Gewicht van de nuttige lading | 300 g |
| Vluchtsnelheid | 20 meter per seconde |
| Uithoudingsvermogen | 15 minuten |
| Besturingssysteem | Eendimensionale actieve phased array, continu mechanisch scannen in azimut, gefaseerd scannen in hoo |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Bereik | 30 km |
| Meetnauwkeurigheid (RMS) | Bereik ≤10m, azimut ≤0,3°, hoogte ≤0,5° |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Besturingssysteem | Eendimensionale actieve phased array, continu mechanisch scannen in azimut, gefaseerd scannen in hoo |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Bereik | 30 km |
| Meetnauwkeurigheid (RMS) | Bereik ≤10m, azimut ≤0,3°, hoogte ≤0,5° |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Reactietijd | < 10 s |
|---|---|
| Gelijktijdige doelen | > 10 UAV's |
| Frequentietolerantie | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
| Invoerkracht invoeren | AC 220 V / 50 Hz |