| Algemene afmetingen (L x W x H) | 400 × 224 × 550 mm |
|---|---|
| Totaal systeemgewicht | 33,8 kg (inclusief hostunit, antennes en geïntegreerde batterij) |
| Max runtime op batterij | 40 - 60 minuten (varieert met de jammingsintensiteit en de operationele modus) |
| Laadspecificatie | Standaard 100-240V AC, 50/60Hz ingang; 29.4V DC Uitgangsadapter. |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Detectiebereik | 5 kilometer (vanwege verschillende omgevingen en vliegtuigmodellen) |
|---|---|
| Afmetingen (L × W × H) | 50 mm× 420 mm× 220 mm |
| Levensduur van de batterij | 6 uur (ondersteunt externe voeding) |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ~ +65 °C |
| Gelijktijdige volgcapaciteit | ≥20 UAV's (tegelijkertijd) |
| Kernmateriaal en gewicht | Gemaakt van Aerospace-grade T300 koolstofvezel, 3x sterker dan metalen frames van dezelfde grootte, |
|---|---|
| Wielbasis- en vluchtprestaties | 427 mm wielbasis (voor 10-inch propellers) verhoogt de windweerstand met 40% versus kleine wielbases |
| Structurele duurzaamheid | Gedifferentieerd verdikt ontwerp: 7,5 mm armen (50% dikker dan 5/7-inch modellen) Weerstaand koppel/ |
| Compatibiliteit en gemak | Dual-Spec motortaten (1616 mm/1919mm, past 4214/4218/4312 Motors); 19 mm camerabevestiging + 30,5*30 |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Vernieuwingsfrequentie | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Het voltagewaaier van de batterijinput | 5-8,4V (2S) |
| Ingebouwde ventilatorvoeding | 5V |
| Stroomverbruik | 8,4 V, 2,3 A bij 10 W, 200 Hz, 1:200 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Antenne -connector | SMA |
| Hoofdbesturing | ESP32+LR1121, met ESP8285 als back-upchip |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Vernieuwingsfrequentie | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Stroomverbruik | 8,4 V, 2,3 A bij 10 W, 200 Hz, 1:200 |
| Het voltagewaaier van de batterijinput | 5-8,4V (2S) |
| Werkspanning | Gelijkstroom 7-20V |
|---|---|
| Werkende stroom | 2,6A bij 12V |
| Bedieningsomvangtemperatuur | -10 tot 65°C |
| Gewicht | 70g (exclusief de antenne) |
| Overzichtsdimensie | 74 mm * 38,5 mm * 24 mm |
| Aantal kanalen | 88CH |
|---|---|
| Frequentiebereik | 4900 ~ 6100 MHz |
| Uitgangsvermogen | 25 mW, 500 mW, 1 W, 5 W, 10 W |
| Controleprotocol | IRC Tramp ondersteunt OSD-parameteraanpassing |
| Modulatietype | FM-frequentiemodulatie |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |