| Aantal kanalen | 88CH |
|---|---|
| Frequentiebereik | 4900 ~ 6100 MHz |
| Uitgangsvermogen | 25 mW, 500 mW, 1 W, 5 W, 10 W |
| Controleprotocol | IRC Tramp ondersteunt OSD-parameteraanpassing |
| Modulatietype | FM-frequentiemodulatie |
| Gewicht | 1750 gr |
|---|---|
| Maximaal startgewicht | 2300 gr |
| Uithoudingsvermogen | 45 min |
| Windbestendigheid | 12 m/s |
| Maximale starthoogte | 7000 m |
| Laadvermogen | 5-8 kg |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~70℃ |
| Maximale snelheid | 100 km/h |
| Uithoudingsvermogen | 50 min |
| Gewicht | 2,9 kg (zonder batterij) |
| Signaaluitgangsparameters | GPS L1 C/A (1575,42 MHz), BDS B11 (1561,098 MHz), GLONASS L1 (1602 MHz), Galileo E1 (1575,42 MHz) |
|---|---|
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Afstand | 900MHz, 2400~2485MHz/5725~5850MHz-banden, DJI P4V2.0: Detectiebereik ≥ 2 km onder zichtlijnomstandig |
| Detectie afstand | 3~5 km |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Lichaamdiameter | 76 mm |
|---|---|
| Startgewicht | 980 g |
| Gewicht van de nuttige lading | 300 g |
| Vluchtsnelheid | 20 meter per seconde |
| Uithoudingsvermogen | 15 minuten |
| Lichaamdiameter | 76 mm |
|---|---|
| Startgewicht | 980 g |
| Gewicht van de nuttige lading | 300 g |
| Vluchtsnelheid | 20 meter per seconde |
| Uithoudingsvermogen | 15 minuten |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |