| Defensierradius | ≥ 5 km |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| Beschermingsbeoordeling | IP65 (stofdicht en beschermd tegen waterstralen) |
| Hoofdeenheidsdimensies | Chassis 231 (w) x 321 (h) x 134 mm (d); Antenne 800 mm |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 5,6 kg (inclusief antenne) |
| Gedetecteerde signaaltypen | UAV Data Transmission-signalen UAV Remote Control-signalen WiFi-gebaseerde UAV-signalen |
|---|---|
| Detectiefrequentieband | 50 MHz - 6GHz |
| Hoek meetnauwkeurigheid (AOA -modus) | <3 ° rms |
| Positioneringsnauwkeurigheid (AOA Single Station) | <100m> |
| Radius van de detectieafstand | < 10 km |
| Detectiebereik | 300mHz ~ 6GHz |
|---|---|
| Conventionalkey -frequentiebanden scannen | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2,4 GHz 、 3,3 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Detectieafstand | ≥5 km (spectrumdetectie, onderworpen aan verschillen in omgevingen en modellen) ≥2 km (DJL UAV -beri |
| Opsporingsdekking | Omnidirectionele 360° |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤5 ° (RMS, in open omgevingen met goed elektromagnetische omstandigheden) |
| Frequentieband ontvangen | 300 MHz-6200 MHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 1 km |
| Batterij levensduur | ≥ 6 uur (met een enkele batterij) |
| Afmetingen (L × W × H) | ≤ 135 mm x 60 mm x 35 mm (gastheer, exclusief antenne) |
| Gewicht | ≤ 500 g (inclusief een enkele batterij) |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en vermogen 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Detectiebereik | 300mHz ~ 6GHz |
|---|---|
| Conventionalkey -frequentiebanden scannen | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2,4 GHz 、 3,3 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Detectieafstand | ≥5 km (spectrumdetectie, onderworpen aan verschillen in omgevingen en modellen) ≥2 km (DJL UAV -beri |
| Opsporingsdekking | Omnidirectionele 360° |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤5 ° (RMS, in open omgevingen met goed elektromagnetische omstandigheden) |
| Bereik | 10,2 kilometer |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 360° |
| Bescherming van de hoogte | ≥40° |
| Detectiesnelheid | 3,6 km/u ~ 306 km/h |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +55 ℃ |
| Frequentiebereik | 50 MHz - 5,8 GHz |
|---|---|
| Detectieafstand | ≥5 km (omgevingafhankelijk); ≥2 km voor vooraf geladen UAV-modellen in open gebieden |
| Bandbreedte in realtime | 160 MHz |
| Accuraatheid in de verte | ≤10% van het bereik (R) |
| Horizontale dekking | 0–360 ° |
| Gewicht rugzak | 17,3 kg (host + antenne) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 30AH–65AH |
| Levensduur van de batterij | 40–60min |
| Oplaadmethode | 29.4V oplaadadapter |
| Rucksackmaat | 415x190x483mm |
| Aanpassing tegen meetmaatregel | Frequentiebanden en kracht kunnen worden aangepast zoals vereist |
|---|---|
| Rucksackmaat | 415*190*483mm |
| Rugzakgewicht (gastheer + antenne) | 16,3 kg |
| Levensduur van de batterij | 40 - 60 minuten |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |