| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Productnaam | Drone Jammer, RF Power -versterker voor signaal Jammer, Anti Signal Jammer, GPRS Signal Jammer -vers |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Maat | 700*420*497 (mm) |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| verwerking Systeem | Phased Array-systeem (mechanische azimutscan + elektronische elevatiescan) / pulsdoppler |
|---|---|
| Bereik | ≥8,0km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Bescherming van de hoogte | ≥40° |
| Gewicht | ≤77kg |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Verspreidingsbanden | 902 MHz – 928 MHz, 2,4 GHz – 2,4835 GHz, enz. |
|---|---|
| Gedwongen landingsbanden | 1160 MHz – 1300 MHz, 1550 MHz – 1650 MHz, enz. |
| Bedrog bereik | Niveau 1 (200 meter) Niveau 2 (700 meter) Niveau 3 (1200 meter) |
| Verpakking Details | Verpakking met schuim tegen collisie |
| Levertijd | In 5 werkdag |
| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Levertijd | In 5 werkdag |