| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Meerdere tegenmaatregelfrequentiebanden | 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 - 5950MH |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Tegenmaat | Frequentiebanden: 700 - 900 MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 |
| Structureel | Backpack Grootte: 415190483mm - Rugzak Gewicht: 12,5 kg (host + antenne) - Batterijcapaciteit: 30AH |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Reactietijd | < 10 s |
|---|---|
| Gelijktijdige doelen | > 10 UAV's |
| Frequentietolerantie | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
| Invoerkracht invoeren | AC 220 V / 50 Hz |
| Reactietijd | < 10 s |
|---|---|
| Gelijktijdige doelen | > 10 UAV's |
| Frequentietolerantie | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
| Invoerkracht invoeren | AC 220 V / 50 Hz |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
|---|---|
| Gewicht | ≤77kg |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Productafmetingen | 820 mm x 925 mm x 360 mm |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Band 1 frequentie / kracht | 1520 - 1620 MHz ± 5 MHz 20 W |
|---|---|
| Band 2 frequentie / kracht | 2400 - 2483 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Band 3 frequentie / kracht | 5200 - 5280 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Band 4 frequentie / kracht | 5725 - 5825 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Afmetingen (L × W × H) | 367 mm × 114 mm × 64 mm |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |