| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en vermogen 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Verspreidingsbanden | 902 MHz – 928 MHz, 2,4 GHz – 2,4835 GHz, enz. |
|---|---|
| Gedwongen landingsbanden | 1160 MHz – 1300 MHz, 1550 MHz – 1650 MHz, enz. |
| Bedrog bereik | Niveau 1 (200 meter) Niveau 2 (700 meter) Niveau 3 (1200 meter) |
| Verpakking Details | Verpakking met schuim tegen collisie |
| Levertijd | In 5 werkdag |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Efficiënte blokkerende waaier | 800 - 1500 m (typisch. Varieert met dronemodel en omgeving) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 25.9 V |
| Batterijenergie | ≥ 125 WH (5.000 mAh @ 25,9V) |
| Afmetingen van eenheid (L × W × H) | 700 × 300 × 150 mm |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Verspreidingsbanden | 902 MHz – 928 MHz, 2,4 GHz – 2,4835 GHz, enz. |
|---|---|
| Gedwongen landingsbanden | 1160 MHz – 1300 MHz, 1550 MHz – 1650 MHz, enz. |
| Bedrog bereik | Niveau 1 (200 meter) Niveau 2 (700 meter) Niveau 3 (1200 meter) |
| Verpakking Details | Verpakking met schuim tegen collisie |
| Levertijd | In 5 werkdag |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency dekking van 400-2550 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Functie | Drone-stoorzender blokkeert signaal van drone, Isoleer RF-signaal |
|---|---|
| Bedieningsafstand | 1~3 kilometer |
| Dimensie | 700*420*497 (mm) |
| Voeding | AC220V/50 ~ 60Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -40 °C ~ +70 °C |
| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Tegenmaat | - Frequentiebanden: 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5 |
| Structureel | - Backpack Grootte: 415190483mm - Rugzakgewicht: 12,5 kg (host + antenne) - Batterijcapaciteit: 30Ah |
| Verspreidingsbanden | 902 MHz – 928 MHz, 2,4 GHz – 2,4835 GHz, enz. |
|---|---|
| Gedwongen landingsbanden | 1160 MHz – 1300 MHz, 1550 MHz – 1650 MHz, enz. |
| Bedrog bereik | Niveau 1 (200 meter) Niveau 2 (700 meter) Niveau 3 (1200 meter) |
| Verpakking Details | Verpakking met schuim tegen collisie |
| Levertijd | In 5 werkdag |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |