| عمل | برای دستیابی به تأثیراتی مانند دفع ، مجبور کردن یا یادآوری پهپادها در سیستم های کنترل ، ناوبری و انت |
|---|---|
| سناریوهای کاربردی | این می تواند برای جلوگیری از پروازهای UAV غیرمجاز در رویدادهای عمومی در مقیاس بزرگ (مانند مسابقات ور |
| انواع سیگنال شناسایی شده | سیگنال های انتقال داده پهپاد سیگنال های کنترل از راه دور پهپادها |
| باند فرکانس تشخیص | 50 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دقت اندازه گیری زاویه (حالت AOA) | <3 درجه RMS |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ± 0.1dB |
| جریان خروجی/a | <3.3a |
| سیستم عامل | سیستم آرایه فازی (اسکن مکانیکی آزیموت + اسکن الکترونیکی ارتفاع) / داپلر پالس |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| محدوده | ≥8.0 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| پوشش ارتفاعی | ≥40 درجه |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| نرخ تازه سازی | 25 هرتز / 50 هرتز / 100 هرتز / 200 هرتز |
| محدوده ولتاژ ورودی باتری | 5-8.4 ولت (2S) |
| منبع تغذیه فن داخلی | 5 ولت |
| ولتاژ کاری | DC 7-20 ولت |
|---|---|
| جریان کار | 2.6A@12V |
| دمای محیط کار | -10 ~ 65 ℃ |
| وزن | 70 گرم (به استثنای آنتن) |
| بعد طرح کلی | 74mm*38.5mm*24mm |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| نرخ تازه سازی | 25 هرتز / 50 هرتز / 100 هرتز / 200 هرتز |
| مصرف برق | 8.4 ولت، 2.3 آمپر@10 وات، 200 هرتز، 1:200 |
| محدوده ولتاژ ورودی باتری | 5-8.4 ولت (2S) |
| باند فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| باند فرکانس تکان دهنده | 300 مگاهرتز 6 گیگاهرتز |
| فاصله تشخیص | ≥2 کیلومتر (تجهیزات و پهپادها دارای دید نسبی هستند) |
| فاصله گیر کردن | ≥800 متر (نسبت خشک 2.5:1، تجهیزات و خلبان دارای دید نسبی هستند) |
| دمای محیط | -40℃~55℃±2℃ |
| باند فرکانس | 0 تا 8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 3 تا 5 کیلومتر |
| استقامت | ساعت 20 |
| ابعاد ساختاری | 59*40*298 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 ~ 55 ℃ |
| باند فرکانس | 0 تا 8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 3 تا 5 کیلومتر |
| استقامت | ساعت 20 |
| ابعاد ساختاری | 59*40*298 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 ~ 55 ℃ |