| Number Of Channels | 88CH |
|---|---|
| Frequency Range | 4900~6100MHz |
| Output Power | 25mW 、500mW 、 1W、5W、10W |
| Control Protocol | IRC Tramp Supports OSD Parameter Adjustment |
| Modulation Type | FM Frequency Modulation |
| Weight | 1750 G |
|---|---|
| Maximum Takeoff Weight | 2300 G |
| Endurance | 45 Min |
| Wind Resistance | 12 M/s |
| Max Takeoff Altitude | 7000 M |
| Load Capacity | 5-8 Kg |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~70℃ |
| Maximum Speed | 100 Km/h |
| Endurance | 50 Min |
| Weight | 2.9 Kg (without Battery) |
| Signal Output Parameters | GPS L1 C/A(1575.42MHz)、BDS B11(1561.098MHz)、GLONASS L1(1602MHz)、Galileo E1(1575.42MHz) |
|---|---|
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Distance | 900MHz, 2400~2485MHz/5725~5850MHz Bands, DJI P4V2.0: Detection Range ≥ 2km Under Line-of-sight Conditions. 5725~5850MHz Band, FPV 600mW Analog Video Transmission: Detection Range ≥ 2km Under Line-of-sight Conditions. |
| Detection Distance | 3~5 Km |
|---|---|
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Body Diameter | 76 Mm |
|---|---|
| Takeoff Weight | 980 G |
| Payload Weight | 300 G |
| Flight Speed | 20 M/s |
| Endurance | 15 Min |
| Body Diameter | 76 Mm |
|---|---|
| Takeoff Weight | 980 G |
| Payload Weight | 300 G |
| Flight Speed | 20 M/s |
| Endurance | 15 Min |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |