| Liczba kanałów | 88CH |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 4900 ~ 6100 MHz |
| Moc wyjściowa | 25 mW, 500 mW, 1 W, 5 W, 10 W |
| Protokół sterowania | IRC Tramp obsługuje regulację parametrów OSD |
| Rodzaj modulacji | Modulacja częstotliwości FM |
| Waga | 1750 gr |
|---|---|
| Maksymalna waga startu | 2300 gr |
| Wytrzymałość | 45 min |
| Odporność na wiatr | 12 m/s |
| Maksymalna wysokość startu | 7000m |
| Ładowność | 5-8 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Maksymalna prędkość | 100 km/h |
| Wytrzymałość | 50 minut |
| Waga | 2,9 kg (bez akumulatora) |
| Parametry wyjściowe sygnału | GPS L1 C/A (1575,42 MHz), BDS B11 (1561,098 MHz), GLONASS L1 (1602 MHz), Galileo E1 (1575,42 MHz) |
|---|---|
| Zakres | Promień ≥ 1,5 km |
| Czas efektu | ≤ 5s |
| Zakres częstotliwości | 300 ~ 6000 MHz |
| Dystans | Pasma 900 MHz, 2400 ~ 2485 MHz/5725 ~ 5850 MHz, DJI P4V2.0: Zasięg wykrywania ≥ 2 km w warunkach wid |
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
|---|---|
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Średnica ciała | 76 mm |
|---|---|
| Waga startu | 980 g |
| Masa ładunku użytecznego | 300 g |
| Prędkość lotu | 20 m/s |
| Wytrzymałość | 15 minut |
| Średnica ciała | 76 mm |
|---|---|
| Waga startu | 980 g |
| Masa ładunku użytecznego | 300 g |
| Prędkość lotu | 20 m/s |
| Wytrzymałość | 15 minut |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |