| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Frekans Bandı Alma | 0~8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 3~5 kilometre |
| Dayanıklılık | 20 saat |
| Yapısal boyutlar | 59*40*298mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Frekans Bandı Alma | 0~8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 3~5 kilometre |
| Dayanıklılık | 20 saat |
| Yapısal boyutlar | 59*40*298mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Vücut çapı | 76 mm |
|---|---|
| Kalkış ağırlığı | 980 g |
| Faydalı yük ağırlığı | 300 g |
| Uçuş hızı | 20 m/s |
| Dayanıklılık | 15 dakika |
| Frekans Bandı Alma | 0~8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 3~5 kilometre |
| Dayanıklılık | 20 saat |
| Yapısal boyutlar | 59*40*298mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Frekans Bandı Alma | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Algılama aralığı | 1 KM'ye kadar |
| Akü ömrü | ≥ 6 saat (tek bir pil ile) |
| Boyutlar (L × W × H) | ≤ 135 mm × 60 mm × 35 mm (Anten hariç konakçı) |
| Ağırlık | ≤ 500 g (tek bir pil dahil) |
| Vücut çapı | 76 mm |
|---|---|
| Kalkış ağırlığı | 980 g |
| Faydalı yük ağırlığı | 300 g |
| Uçuş hızı | 20 m/s |
| Dayanıklılık | 15 dakika |
| Vücut çapı | 76 mm |
|---|---|
| Kalkış ağırlığı | 980 g |
| Faydalı yük ağırlığı | 300 g |
| Uçuş hızı | 20 m/s |
| Dayanıklılık | 15 dakika |
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 430*224*650mm |
|---|---|
| Sırt çantası ağırlığı | 19kg |
| pil ömrü | 40-60 dk |
| ağırlığı ayarla | 25kg |
| Şarj modu | 29.4V şarj adaptörü |
| Tepki süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |