| Zakres | 10,2 km |
|---|---|
| Zakres azimutów | 360° |
| Pokrycie wysokości | ≥40° |
| Szybkość wykrywania | 3,6 km/h ~ 306 km/h |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ +55 ℃ |
| Zakres częstotliwości | 50 MHz - 5,8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥ 5 km (zależne od środowiska); ≥2 km dla wstępnie obciążonych modeli UAV na otwartych obszarach |
| Przepustowość w czasie rzeczywistym | 160MHz |
| Dokładność odległości | ≤10% zakresu (R) |
| Pokrycie poziome | 0–360 ° |
| Waga plecaka | 17,3 kg (host + antena) |
|---|---|
| Pojemność baterii | 30–65 AH |
| Żywotność baterii | 40–60 minut |
| Metoda ładowania | 29,4 V Adapter ładujący |
| Rozmiar plecaka | 415 x 190 x 483 mm |
| Dostosowywanie środków zaradczych | Pasma częstotliwości i moc można dostosować zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Rozmiar plecaka | 415*190*483 mm |
| Waga plecaka (host + antena) | 16,3 kg |
| Żywotność baterii | 40 - 60 minut |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Zdolność do środków zaradczych | Dokładnie zarzuca główne pasma częstotliwości UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2,4 GHz, |
|---|---|
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 415 × 190 × 483 mm |
| Całkowita waga systemu | 12,5 kg (obejmuje jednostkę hosta i anteny) |
| Pojemność baterii | 30ah-65ah |
| Max Runtime | 40 - 60 minut (zmienia się w zależności od trybu i intensywności) |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Zakres | Promień ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Czas efektu | ≤ 5s |
| Zakres częstotliwości | 300 ~ 6000 MHz |
| Moc na czas | 4 ~ 6 godzin |
| Oszustwo nawigacji Czas zimnego startu | 150 |
| Zakres | Promień ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Czas efektu | ≤ 5s |
| Zakres częstotliwości | 300 ~ 6000 MHz |
| Moc na czas | 4 ~ 6 godzin |
| Oszustwo nawigacji Czas zimnego startu | 150 |
| Zakres | Promień ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Czas efektu | ≤ 5s |
| Zakres częstotliwości | 300 ~ 6000 MHz |
| Moc na czas | 4 ~ 6 godzin |
| Oszustwo nawigacji Czas zimnego startu | 150 |
| Zakres | Promień ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Czas efektu | ≤ 5s |
| Zakres częstotliwości | 300 ~ 6000 MHz |
| Moc na czas | 4 ~ 6 godzin |
| Oszustwo nawigacji Czas zimnego startu | 150 |