| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Screen | Equipped With A 6.67-inch Screen With A Resolution Of FHD + (1080×2400). |
|---|---|
| Size | 367*114*64 Mm |
| Weight | ≤4kg |
| Detection Frequency Band | 70MHz–6GHz |
| Battery | 28V/6000mAh (removable) |
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Body Diameter | 76 Mm |
|---|---|
| Takeoff Weight | 980 G |
| Payload Weight | 300 G |
| Flight Speed | 20 M/s |
| Endurance | 15 Min |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Receiving Frequency Band | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Range | Up To 1 Km |
| Battery Life | ≥ 6 Hours (with A Single Battery) |
| Dimensions (L × W × H) | ≤ 135 Mm × 60 Mm × 35 Mm (host, Excluding Antenna) |
| Weight | ≤ 500 G (including A Single Battery) |