| Promień obrony | ≥ 5 km |
|---|---|
| Temperatura robocza | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| Ocena ochrony | IP65 (zakurzający i chroniony przed odrzutowcami) |
| Wymiary jednostki głównej | Podwozie 231 (w) x 321 (h) x 134 mm (d); Antena 800 mm |
| Waga jednostki głównej | 5,6 kg (w tym antena) |
| Wykryte typy sygnałów | Sygnały transmisji danych UAV Sygnały UAV oparte na Wi-Fi Sygnały UAV oparte na Wi-Fi |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości wykrywania | 50 MHz - 6 GHz |
| Dokładność pomiaru kąta (tryb AOA) | <3 ° RMS |
| Dokładność pozycjonowania (pojedyncza stacja AOA) | <100m |
| Promień odległości wykrywania | <10 km |
| Zakres wykrywania | 300 MHz ~ 6 GHz |
|---|---|
| Skanowanie konwencjonalnych zespołów częstotliwościowych | 433 MHz 、 845 MHz 、 915 MHz 、 1,2 GHz 、 1,4 GHz 、 2,4 GHz 、 3,3 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Odległość wykrywania | ≥5 km (wykrywanie widma, podlega różnicom środowiska i modele) ≥2 km (komunikaty DJL UAV, z zastrzeż |
| Zasięg wykrywania | 360° we wszystkich kierunkach |
| Dokładność wyszukiwania kierunku | ≤5 ° (RMS, w otwartych środowiskach z warunkami Goodelektromagnetycznymi) |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 300 MHz-6200MHz |
|---|---|
| Zakres wykrywania | Do 1KM |
| Żywotność baterii | ≥ 6 godzin (z pojedynczą baterią) |
| Wymiary (L × W × H) | ≤ 135 mm × 60 mm × 35 mm (gospodarz, z wyłączeniem anteny) |
| Waga | ≤ 500 g (w tym pojedyncza bateria) |
| Pasma częstotliwości roboczej i moc 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBm |
| Zakres wykrywania | 300 MHz ~ 6 GHz |
|---|---|
| Skanowanie konwencjonalnych zespołów częstotliwościowych | 433 MHz 、 845 MHz 、 915 MHz 、 1,2 GHz 、 1,4 GHz 、 2,4 GHz 、 3,3 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Odległość wykrywania | ≥5 km (wykrywanie widma, podlega różnicom środowiska i modele) ≥2 km (komunikaty DJL UAV, z zastrzeż |
| Zasięg wykrywania | 360° we wszystkich kierunkach |
| Dokładność wyszukiwania kierunku | ≤5 ° (RMS, w otwartych środowiskach z warunkami Goodelektromagnetycznymi) |
| Zakres | 10,2 km |
|---|---|
| Zakres azimutów | 360° |
| Pokrycie wysokości | ≥40° |
| Szybkość wykrywania | 3,6 km/h ~ 306 km/h |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ +55 ℃ |
| Zakres częstotliwości | 50 MHz - 5,8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥ 5 km (zależne od środowiska); ≥2 km dla wstępnie obciążonych modeli UAV na otwartych obszarach |
| Przepustowość w czasie rzeczywistym | 160MHz |
| Dokładność odległości | ≤10% zakresu (R) |
| Pokrycie poziome | 0–360 ° |
| Waga plecaka | 17,3 kg (host + antena) |
|---|---|
| Pojemność baterii | 30–65 AH |
| Żywotność baterii | 40–60 minut |
| Metoda ładowania | 29,4 V Adapter ładujący |
| Rozmiar plecaka | 415 x 190 x 483 mm |
| Dostosowywanie środków zaradczych | Pasma częstotliwości i moc można dostosować zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Rozmiar plecaka | 415*190*483 mm |
| Waga plecaka (host + antena) | 16,3 kg |
| Żywotność baterii | 40 - 60 minut |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |