| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| Koruma derecesi | IP65 (toz sıkı ve su jetlerine karşı korunan) |
| Ana ünite boyutları | Şasi 231 (w) x 321 (h) x 134mm (d); Anten 800mm |
| Ana birim ağırlığı | 5.6kg (anten dahil) |
| Tespit edilen sinyal türleri | İHA Veri İletim Sinyalleri İHA uzaktan kumanda sinyalleri WiFi tabanlı İHA sinyalleri |
|---|---|
| Algılama frekans bandı | 50MHz - 6GHz |
| Açı ölçüm doğruluğu (AOA modu) | <3 ° rms |
| Konumlandırma Doğruluğu (AOA Tek İstasyon) | <100m |
| Algılama mesafesi yarıçapı | <10km |
| Algılama aralığı | 300MHz ~ 6GHz |
|---|---|
| Scanning Conventionalkey Frekans Bantları | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2.4GHz 、 3.3GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Algılama mesafesi | ≥5km (spektrum algılama, farklılıklara ve modellere tabi olarak) ≥2km (DJL İHA mesajları, farklılıkl |
| Algılama Kapsamı | Çok yönlü 360° |
| Yön Bulma Doğruluğu | ≤5 ° (rms, goodelektromanyetik koşullara sahip açık ortamlarda) |
| Frekans Bandı Alma | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Algılama aralığı | 1 KM'ye kadar |
| Akü ömrü | ≥ 6 saat (tek bir pil ile) |
| Boyutlar (L × W × H) | ≤ 135 mm × 60 mm × 35 mm (Anten hariç konakçı) |
| Ağırlık | ≤ 500 g (tek bir pil dahil) |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Algılama aralığı | 300MHz ~ 6GHz |
|---|---|
| Scanning Conventionalkey Frekans Bantları | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2.4GHz 、 3.3GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Algılama mesafesi | ≥5km (spektrum algılama, farklılıklara ve modellere tabi olarak) ≥2km (DJL İHA mesajları, farklılıkl |
| Algılama Kapsamı | Çok yönlü 360° |
| Yön Bulma Doğruluğu | ≤5 ° (rms, goodelektromanyetik koşullara sahip açık ortamlarda) |
| Menzil | 10,2 kilometre |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Yükseklik kapsamı | ≥40° |
| Algılama Hızı | 3.6 km/s ~ 306 km/s |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ~ +55 ℃ |
| Frekans aralığı | 50MHz - 5.8GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | ≥5km (çevreye bağlı); Açık alanlarda önceden yüklenmiş İHA modelleri için ≥2km |
| Gerçek zamanlı bant genişliği | 160MHz |
| Değişen Doğruluk | ≤% 10. aralığın (r) |
| Yatay kapsama | 0-360 ° |
| Sırt çantası ağırlığı | 17,3 kg (ana bilgisayar + anten) |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 30AH–65AH |
| Pil Ömrü | 40–60 dakika |
| Şarj Yöntemi | 29.4V şarj adaptörü |
| Sırt çantası boyutu | 415x190x483mm |
| Karşı Anlaşma Özelleştirme | Frekans bantları ve güç gerektiği gibi özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sırt çantası boyutu | 415*190*483mm |
| Sırt çantası ağırlığı (ana bilgisayar + anten) | 16,3 kilo |
| Pil Ömrü | 40 - 60 dakika |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |