| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Ana küresel İHA frekans bantlarını (GPS L1/L2/L5, GLONASS, GALILEO, BEIDO; 2.4GHz, 5.8GHz, ISM: 433M |
|---|---|
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 415 × 190 × 483 mm |
| Toplam sistem ağırlığı | 12.5 kg (ana bilgisayar birimi ve antenler içerir) |
| Akü kapasitesi | 30AH-65AH |
| Maksimum Çalışma Zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma modu ve yoğunluğuna göre değişir) |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Ekran | FHD + çözünürlüğe sahip 6.67 inç ekranla donatılmıştır (1080 × 2400). |
|---|---|
| Boyut | 367*114*64 mm |
| Ağırlık | ≤4kg |
| Algılama frekans bandı | 70MHz–6GHz |
| Pil | 28V/6000mAh (çıkarılabilir) |