| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-62% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Output Current/A | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-62% |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 415 × 190 × 483 Mm |
|---|---|
| Total System Weight | 13.8 Kg (includes Host Unit And Antennas) |
| Max Runtime | 40 - 60 Minutes (varies With Jamming Mode And Intensity) |
| Charger Specification | Input: 100-240V AC, 50/60Hz; Output: 29.4V DC |
| Note | All Jamming Frequency Bands And Output Power Levels Are Fully Customizable To Meet Specific Operational Requirements. |
| Countermeasure | - Frequency Bands: 700–900MHz, 900–1100MHz, 1100–1300MHz, 1300–1500MHz, 1500–1700MHz, 2350–2500MHz, 5150–5350MHz, 5700–5950MHz - Power: 50W/47dbm For Each Band - Customization: Frequency Bands And Power Can Be Customized As Required |
|---|---|
| Structural | - Backpack Size: 415*190*483mm - Backpack Weight: 13.8kg (host + Antenna) - Battery Capacity: 30AH–65AH - Battery Life: 40–60min - Charging Method: 29.4V Charging Adapter |
| Packaging Details | Box Meets Your Requirements |
| Delivery Time | In 5 work day |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Frequency Bands | 915MHz (FCC) And 868MHz (EU) |
|---|---|
| Output Power | 0.5W/1W/2W/5W/10W (Default Factory Setting: 5W) |
| Refresh Rate | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Power Consumption | 8.4V,2.3A@10W,200Hz, 1:200 |
| Antenna Connector | SMA |
| Core Countermeasure Capability | Precisely Jams Mainstream Global UAV Frequency Bands (GPS L1/L2/L5, GLONASS, Galileo, Beidou; 2.4GHz, 5.8GHz, ISM: 433MHz, 915MHz, 1.2GHz, Etc.), Instantly Cutting Off Their Navigation, Control And Image Transmission Signals, Forcing Them To Hover, Return |
|---|---|
| Overall Dimensions (L×W×H) | 415 × 190 × 483 Mm |
| Total System Weight | 12.5 Kg (includes Host Unit And Antennas) |
| Battery Energy (Typical) | ~1,100 - 2,400 Wh (e.g., 30-65 Ah @ 36V Nominal) |
| Max Runtime | 40 - 60 Minutes (varies With Jamming Mode And Intensity) |