| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz (προσαρμόσιμη) |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ±0,1 dB |
| Ρεύμα εξόδου/α | <3.3α |
| Λειτουργικό σύστημα | Σύστημα συστοιχίας φάσης (Μηχανική σάρωση αζιμουθίου + Ηλεκτρονική σάρωση ανύψωσης) / Pulse Doppler |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Σειρά | ≥8,0 χλμ |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Καλύψη υψόμετρου | ≥40° |
| Τάση λειτουργίας | DC 7-20V |
|---|---|
| Ρεύμα λειτουργίας | 2,6A@12V |
| Λειτουργική θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10~65°C |
| Βάρος | 70 g (χωρίς την κεραία) |
| Διάσταση περιγράμματος | 74mm*38,5mm*24mm |
| Διαστάσεις οικοδεσποτών | 69,5cm×26cm×7cm |
|---|---|
| Δύναμη RF | 30W για όλες τις ζώνες συχνοτήτων (συμπεριλαμβανομένων 400MHz, 0,9G, 1,2G, 1,4G, GPS-1,5G, 2,4G, 5,1 |
| Βάρος | περίπου 4,5 κιλά (χωρίς μπαταρία) |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 800 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 300MHz 6GHz |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 300MHz 6GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥2km (Ο εξοπλισμός και το drone έχουν σχετική οπτική επαφή) |
| Απόσταση εμπλοκής | ≥800m (Αναλογία στεγνού 2,5:1, ο εξοπλισμός και ο πιλότος έχουν σχετική οπτική επαφή) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40℃~55℃±2℃ |
| Βάρος | 1750 γρ |
|---|---|
| μέγιστο βάρος απογείωσης | 2300 γρ |
| Αντοχή | 45 λεπτά |
| Αντίσταση στον αέρα | 12 m/s |
| Μέγιστο υψόμετρο απογείωσης | 7000 μ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 5-8 κιλά |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 100 km/h |
| Αντοχή | 50 λ. |
| Βάρος | 2,9 κιλά (χωρίς μπαταρία) |