| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ± 0,1 dB |
| Uitgangsstroom/a | <3.3a |
| Besturingssysteem | Phased Array-systeem (mechanische azimutscan + elektronische elevatiescan) / pulsdoppler |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Bereik | ≥8,0km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Bescherming van de hoogte | ≥40° |
| Werkspanning | Gelijkstroom 7-20V |
|---|---|
| Werkende stroom | 2,6A bij 12V |
| Bedieningsomvangtemperatuur | -10 tot 65°C |
| Gewicht | 70g (exclusief de antenne) |
| Overzichtsdimensie | 74 mm * 38,5 mm * 24 mm |
| Gastheerafmetingen | 69,5 cm x 26 cm x 7 cm |
|---|---|
| RF Power | 30W voor alle frequentiebanden (inclusief 400MHz、0.9G、1.2G、1.4G、GPS-1.5G、2.4G、5.1G、5.8G) |
| Gewicht | ongeveer 4,5 kg (exclusief batterij) |
| Detectiefrequentie | 800 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Detectiefrequentieband | 300MHz 6GHz |
|---|---|
| Storing frequentieband | 300MHz 6GHz |
| Detectie afstand | ≥2 km (apparatuur en drone hebben een relatieve zichtlijn) |
| Jamming afstand | ≥800 m (Droge verhouding 2,5:1, uitrusting en piloot hebben relatieve zichtlijn) |
| Omgevingstemperatuur | -40℃~55℃±2℃ |
| Gewicht | 1750 gr |
|---|---|
| Maximaal startgewicht | 2300 gr |
| Uithoudingsvermogen | 45 min |
| Windbestendigheid | 12 m/s |
| Maximale starthoogte | 7000 m |
| Laadvermogen | 5-8 kg |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~70℃ |
| Maximale snelheid | 100 km/h |
| Uithoudingsvermogen | 50 min |
| Gewicht | 2,9 kg (zonder batterij) |
| Signaaluitgangsparameters | GPS L1 C/A (1575,42 MHz), BDS B11 (1561,098 MHz), GLONASS L1 (1602 MHz), Galileo E1 (1575,42 MHz) |
|---|---|
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Afstand | 900MHz, 2400~2485MHz/5725~5850MHz-banden, DJI P4V2.0: Detectiebereik ≥ 2 km onder zichtlijnomstandig |