| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | κάλυψη από 400-2550MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | κάλυψη από 400-2500MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ζώνες συχνοτήτων | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Ισχύς (ανά μπάντα) | 50W/47DBM |
| Προσαρμογή | Οι ζώνες συχνοτήτων και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται |
| Μέγεθος τσάντας | 400*224*550mm |
| Βάρος σακιδίου (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) | 32 κιλά |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Ακριβώς εμπλουτίζουν τις κύριες ζώνες συχνοτήτων UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou, 2,4GHz |
|---|---|
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Συνολικό βάρος συστήματος | 12,5 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής και κεραίες) |
| Ενέργεια μπαταρίας (τυπική) | ~ 1.100 - 2.400 WH (π.χ. 30-65 AH @ 36V ονομαστική) |
| Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με τη λειτουργία και την ένταση του μπλοκάρισμα) |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2500MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | 50%-65% |
| Μέγεθος/(mm) | 120*50*18.8 |
| Μέγιστο εύρος αντιμέτρησης | ≤ 2 km |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | ≤ 3 s |
| Ζώνη 1 Συχνότητα / ισχύς | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Ζώνη 2 Συχνότητα / ισχύς | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Ζώνη 3 συχνότητα / ενέργεια | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |