| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥53dbm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| جریان خروجی/a | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| ابعاد کلی (L×W×H) | 415 × 190 × 483 میلی متر |
|---|---|
| وزن کل سیستم | 13.8 کیلوگرم (شامل واحد میزبان و آنتن ها) |
| حداکثر زمان اجرا | 40 - 60 دقیقه (با حالت جنجال و شدت متفاوت است) |
| مشخصات شارژر | ورودی: 100-240 ولت ، 50/60Hz ؛ خروجی: 29.4V DC |
| یادداشت | تمام باندهای فرکانس جنجالی و سطح توان خروجی برای پاسخگویی به نیازهای عملیاتی خاص کاملاً قابل تنظیم ه |
| اندازه متقابل | - باندهای فرکانس: 700-900 مگاهرتز ، 900-1100 مگاهرتز ، 1100-1300 مگاهرتز ، 1300-1500MHz ، 1500-1700M |
|---|---|
| ساختاری | - اندازه کوله پشتی: 415*190*483mm - وزن کوله پشتی: 13.8 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30AH |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| نرخ تازه سازی | 25 هرتز / 50 هرتز / 100 هرتز / 200 هرتز |
| مصرف برق | 8.4 ولت، 2.3 آمپر@10 وات، 200 هرتز، 1:200 |
| رابط آنتن | SMA |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | دقیقاً باندهای فرکانس جهانی پهپاد جهانی مربا (GPS L1/L2/L5 ، GLONASS ، GALILEO ، BEIDOU ؛ 2.4GHz ، 5 |
|---|---|
| ابعاد کلی (L×W×H) | 415 × 190 × 483 میلی متر |
| وزن کل سیستم | 12.5 کیلوگرم (شامل واحد میزبان و آنتن ها) |
| انرژی باتری (معمولی) | 1،100 پوند - 2،400 WH (به عنوان مثال ، 30-65 AH @ 36V اسمی) |
| حداکثر زمان اجرا | 40 - 60 دقیقه (با حالت جنجال و شدت متفاوت است) |