| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Ρεύμα εξόδου/α | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
|---|---|
| Συνολικό βάρος συστήματος | 13,8 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής και κεραίες) |
| Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με τη λειτουργία και την ένταση του μπλοκάρισμα) |
| Προδιαγραφές φορτιστή | Είσοδος: 100-240V AC, 50/60Hz. Έξοδος: 29.4V DC |
| Σημείωμα | Όλες οι ζώνες συχνοτήτων εμπλοκής και τα επίπεδα ισχύος εξόδου είναι πλήρως προσαρμόσιμα για την κάλ |
| Αντίμιξη | - Ζώνες συχνοτήτων: 700-900MHz, 900-1100MHz, 1100-1300MHz, 1300-1500MHz, 1500-1700MHz, 2350-2500MHz, |
|---|---|
| Δομικός | - Μέγεθος σακιδίου: 415*190*483mm - Βάρος σακιδίου: 13.8kg (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) - Χωρητι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Ζώνες συχνοτήτων | 915MHz (FCC) και 868MHz (ΕΕ) |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Προεπιλεγμένη εργοστασιακή ρύθμιση: 5W) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Κατανάλωση ρεύματος | 8,4V,2,3A@10W,200Hz, 1:200 |
| Σύνδεσμος κεραίας | Σμεριή |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Ακριβώς εμπλουτίζουν τις κύριες ζώνες συχνοτήτων UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou, 2,4GHz |
|---|---|
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Συνολικό βάρος συστήματος | 12,5 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής και κεραίες) |
| Ενέργεια μπαταρίας (τυπική) | ~ 1.100 - 2.400 WH (π.χ. 30-65 AH @ 36V ονομαστική) |
| Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με τη λειτουργία και την ένταση του μπλοκάρισμα) |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Αντίμιξη | - Ζώνες συχνοτήτων: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 570 |
| Δομικός | - Μέγεθος σακιδίου: 415190483mm - Βάρος σακιδίου: 12.5kg (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) - Χωρητικό |