| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش Freguency از 400-2550 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش Freguency از 400-2500 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| گروههای فرکانس | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHZ 、 1500M |
|---|---|
| قدرت (در هر باند) | 50w/47dbm |
| سفارشی سازی | باندهای فرکانس و قدرت را می توان در صورت لزوم سفارشی کرد |
| اندازه کوله پشتی | 400*224*550mm |
| وزن کوله پشتی (میزبان + آنتن) | 32 کیلوگرم |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | دقیقاً باندهای فرکانس جهانی پهپاد جهانی مربا (GPS L1/L2/L5 ، GLONASS ، GALILEO ، BEIDOU ؛ 2.4GHz ، 5 |
|---|---|
| ابعاد کلی (L×W×H) | 415 × 190 × 483 میلی متر |
| وزن کل سیستم | 12.5 کیلوگرم (شامل واحد میزبان و آنتن ها) |
| انرژی باتری (معمولی) | 1،100 پوند - 2،400 WH (به عنوان مثال ، 30-65 AH @ 36V اسمی) |
| حداکثر زمان اجرا | 40 - 60 دقیقه (با حالت جنجال و شدت متفاوت است) |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 400-2500 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | 50-65٪ |
| اندازه/(میلی متر) | 120*50*18.8 |
| حداکثر دامنه ضد اندازه | ≤ 2 کیلومتر |
|---|---|
| زمان پاسخ | ≤ 3 ثانیه |
| باند 1 فرکانس / قدرت | 430 - 440 مگاهرتز / 50W / 47 ± 1dbm |
| باند 2 فرکانس / قدرت | 855 - 935 مگاهرتز / 50W / 47 ± 1dbm |
| باند 3 فرکانس / قدرت | 1150 - 1300 مگاهرتز / 50W / 47 ± 1dbm |