| محدوده | 10.2 کیلومتر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| پوشش ارتفاعی | ≥40 درجه |
| سرعت تشخیص | 3.6 کیلومتر در ساعت ~ 306 کیلومتر در ساعت |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ ~ +55 |
| دامنه فرکانس | 50 مگاهرتز - 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | ≥5 کیلومتر (وابسته به محیط) ؛ 2 کیلومتر برای مدل های پهپاد از پیش بارگذاری شده در مناطق باز |
| پهنای باند در زمان واقعی | 160 مگاهرتز |
| دقت محدوده | ≤10 ٪ از محدوده (R) |
| پوشش افقی | 0-360 درجه |
| وزن کوله پشتی | 17.3 کیلوگرم (میزبان + آنتن) |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 30 هجری – 65 هجری قمری |
| عمر باتری | 40-60 دقیقه |
| روش شارژ | آداپتور شارژ 29.4 ولت |
| اندازه کوله پشتی | 415x190x483mm |
| سفارشی سازی متقابل | باندهای فرکانس و قدرت را می توان در صورت لزوم سفارشی کرد |
|---|---|
| اندازه کوله پشتی | 415*190*483mm |
| وزن کوله پشتی (میزبان + آنتن) | 16.3 کیلوگرم |
| عمر باتری | 40 - 60 دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | دقیقاً باندهای فرکانس جهانی پهپاد جهانی مربا (GPS L1/L2/L5 ، GLONASS ، GALILEO ، BEIDOU ؛ 2.4GHz ، 5 |
|---|---|
| ابعاد کلی (L×W×H) | 415 × 190 × 483 میلی متر |
| وزن کل سیستم | 12.5 کیلوگرم (شامل واحد میزبان و آنتن ها) |
| ظرفیت باتری | 30ah-65ah |
| حداکثر زمان اجرا | 40 - 60 دقیقه (با حالت جنجال و شدت متفاوت است) |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| محدوده | شعاع ≥ 1.5 کیلومتر |
|---|---|
| زمان اثر | ≤ 5 ثانیه |
| محدوده فرکانس | 300 ~ 6000 مگاهرتز |
| قدرت به موقع | 4 تا 6 ساعت |
| زمان شروع سرد فریب ناوبری | 150s |
| محدوده | شعاع ≥ 1.5 کیلومتر |
|---|---|
| زمان اثر | ≤ 5 ثانیه |
| محدوده فرکانس | 300 ~ 6000 مگاهرتز |
| قدرت به موقع | 4 تا 6 ساعت |
| زمان شروع سرد فریب ناوبری | 150s |
| محدوده | شعاع ≥ 1.5 کیلومتر |
|---|---|
| زمان اثر | ≤ 5 ثانیه |
| محدوده فرکانس | 300 ~ 6000 مگاهرتز |
| قدرت به موقع | 4 تا 6 ساعت |
| زمان شروع سرد فریب ناوبری | 150s |
| محدوده | شعاع ≥ 1.5 کیلومتر |
|---|---|
| زمان اثر | ≤ 5 ثانیه |
| محدوده فرکانس | 300 ~ 6000 مگاهرتز |
| قدرت به موقع | 4 تا 6 ساعت |
| زمان شروع سرد فریب ناوبری | 150s |