| Lichaamdiameter | 76 mm |
|---|---|
| Startgewicht | 980 g |
| Gewicht van de nuttige lading | 300 g |
| Vluchtsnelheid | 20 meter per seconde |
| Uithoudingsvermogen | 15 minuten |
| Lichaamdiameter | 76 mm |
|---|---|
| Startgewicht | 980 g |
| Gewicht van de nuttige lading | 300 g |
| Vluchtsnelheid | 20 meter per seconde |
| Uithoudingsvermogen | 15 minuten |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 430*224*650mm |
|---|---|
| Gewicht rugzak | 19 kg |
| levensduur van de batterij | 40-60 minuten |
| Vastgesteld gewicht | 25 kg |
| Laadmodus | 29.4V oplaadadapter |
| Reactietijd | < 10 s |
|---|---|
| Gelijktijdige doelen | > 10 UAV's |
| Frequentietolerantie | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
| Ingangsvermogen | AC 220 V / 50 Hz |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥53dbm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Uitgangsstroom/a | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |