| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| اهداف همزمان | 35 پهپادها |
|---|---|
| شعاع دفاعی | 1-3 کیلومتر |
| میزان موفقیت | 99 ٪ |
| دامنه فرکانس | 50 مگاهرتز - 5.8 گیگاهرتز |
| اوج مصرف برق | <1،500W (حالت دامداری) کاما را در 1500 وات اضافه کرد |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | دقیقاً باندهای فرکانس جهانی پهپاد جهانی مربا (GPS L1/L2/L5 ، GLONASS ، GALILEO ، BEIDOU ؛ 2.4GHz ، 5 |
|---|---|
| ابعاد کلی (L×W×H) | 415 × 190 × 483 میلی متر |
| وزن کل سیستم | 12.5 کیلوگرم (شامل واحد میزبان و آنتن ها) |
| انرژی باتری (معمولی) | 1،100 پوند - 2،400 WH (به عنوان مثال ، 30-65 AH @ 36V اسمی) |
| حداکثر زمان اجرا | 40 - 60 دقیقه (با حالت جنجال و شدت متفاوت است) |
| اهداف همزمان | 35 پهپادها |
|---|---|
| شعاع دفاعی | 1-3 کیلومتر |
| میزان موفقیت | 99 ٪ |
| دامنه فرکانس | 50 مگاهرتز - 5.8 گیگاهرتز |
| اوج مصرف برق | <1،500W (حالت دامداری) کاما را در 1500 وات اضافه کرد |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 400-2550 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| دامنه فرکانس | 50 مگاهرتز - 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | ≥5 کیلومتر (وابسته به محیط) ؛ 2 کیلومتر برای مدل های پهپاد از پیش بارگذاری شده در مناطق باز |
| پهنای باند در زمان واقعی | 160 مگاهرتز |
| دقت محدوده | ≤10 ٪ از محدوده (R) |
| پوشش افقی | 0-360 درجه |
| ابعاد کلی (L x W x H) | 415*190*483mm |
|---|---|
| وزن کل سیستم | 16.8 کیلوگرم (میزبان + آنتن) |
| حداکثر زمان اجرا در باتری | 40 - 60 دقیقه (با شدت و حالت عملیاتی متفاوت است) |
| مشخصات شارژ | آداپتور خروجی 29.4 ولت DC |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| باند فرکانس عامل و قدرت 1 | 433MHz 430 - 440 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 2 | 900 مگاهرتز 860 - 930 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 3 | 1.2 گیگاهرتز 1160 - 1220 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 4 | 1.5 گیگاهرتز 1550 - 1620 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| باند فرکانس عامل و قدرت 5 | 2.4 گیگاهرتز 2400 - 2500 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| باند فرکانس عامل و قدرت 1 | 433MHz 430 - 440 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 2 | 900 مگاهرتز 860 - 930 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 3 | 1.2 گیگاهرتز 1160 - 1220 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 4 | 1.5 گیگاهرتز 1550 - 1620 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| باند فرکانس عامل و قدرت 5 | 2.4 گیگاهرتز 2400 - 2500 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| محدوده پارازیت موثر | 800 - 1500 متر (معمولی. با مدل پهپاد و محیط زیست متفاوت است) |
|---|---|
| ولتاژ کاری | 25.9 ولت |
| انرژی باتری | 125 WH WH (5،000 میلی آمپر ساعت @ 25.9 ولت) |
| ابعاد واحد (L × W × H) | 700 × 300 × 150 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |