| Zdolność do środków zaradczych | Dzięki technologii transmisji do omnidireckiej/kierunkowej maksymalna skuteczna odległość zagłuszani |
|---|---|
| Wytrzymałość i trwałość | Solidne i trwałe, przyjmujące standardy wojskowe, odporne na upadek i kompresję. |
| Uwagi | Pasma częstotliwości i zasilanie środków zaradczych można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Jednoczesne cele | ≥35 UAV |
|---|---|
| Promień obrony | 1–3 km |
| Wskaźnik sukcesu | 99% |
| Zakres częstotliwości | 50 MHz - 5,8 GHz |
| Szczytowe zużycie energii | <1 500 W (tryb zagłuszania pasma) dodał przecinek w 1500 W |
| Zdolność do środków zaradczych | Dokładnie zarzuca główne pasma częstotliwości UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2,4 GHz, |
|---|---|
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 415 × 190 × 483 mm |
| Całkowita waga systemu | 12,5 kg (obejmuje jednostkę hosta i anteny) |
| Energia baterii (typowa) | ~ 1100 - 2400 WH (np. 30-65 AH @ 36V nominalny) |
| Max Runtime | 40 - 60 minut (zmienia się w zależności od trybu i intensywności) |
| Jednoczesne cele | ≥35 UAV |
|---|---|
| Promień obrony | 1–3 km |
| Wskaźnik sukcesu | 99% |
| Zakres częstotliwości | 50 MHz - 5,8 GHz |
| Szczytowe zużycie energii | <1 500 W (tryb zagłuszania pasma) dodał przecinek w 1500 W |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | Zakres freguencji od 400-2550 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Zakres częstotliwości | 50 MHz - 5,8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥ 5 km (zależne od środowiska); ≥2 km dla wstępnie obciążonych modeli UAV na otwartych obszarach |
| Przepustowość w czasie rzeczywistym | 160MHz |
| Dokładność odległości | ≤10% zakresu (R) |
| Pokrycie poziome | 0–360 ° |
| Ogólne wymiary (l x w x h) | 415*190*483 mm |
|---|---|
| Całkowita waga systemu | 16,8 kg (host + antena) |
| Maksymalny czas wykonania na baterii | 40 - 60 minut (zmienia się w zależności od intensywności zagłuszenia i trybu operacyjnego) |
| Specyfikacja ładowania | Adapter wyjściowy 29,4 V DC |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Pasma częstotliwości roboczej i moc 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i moc 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBm |
| Skuteczny zasięg zagłuszania | 800–1500 m (typowe. Różni się w zależności od modelu i środowiska dronów) |
|---|---|
| Napięcie robocze | 25,9 v |
| Energia baterii | ≥ 125 Wh (5000 mAh @ 25,9 V) |
| Wymiary jednostkowe (l × w × h) | 700 × 300 × 150 mm |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |