| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Ταυτόχρονους στόχους | ≥35 UAV |
|---|---|
| Ακτίνα άμυνας | 1-3 χλμ. |
| Ποσοστό επιτυχίας | 99% |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 50MHz -5.8Ghz |
| Συγκέντρωση ενέργειας | <1,500W (λειτουργία μπλοκάρισμα) πρόσθεσε κόμμα σε 1.500W |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Ακριβώς εμπλουτίζουν τις κύριες ζώνες συχνοτήτων UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou, 2,4GHz |
|---|---|
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Συνολικό βάρος συστήματος | 12,5 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής και κεραίες) |
| Ενέργεια μπαταρίας (τυπική) | ~ 1.100 - 2.400 WH (π.χ. 30-65 AH @ 36V ονομαστική) |
| Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με τη λειτουργία και την ένταση του μπλοκάρισμα) |
| Ταυτόχρονους στόχους | ≥35 UAV |
|---|---|
| Ακτίνα άμυνας | 1-3 χλμ. |
| Ποσοστό επιτυχίας | 99% |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 50MHz -5.8Ghz |
| Συγκέντρωση ενέργειας | <1,500W (λειτουργία μπλοκάρισμα) πρόσθεσε κόμμα σε 1.500W |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2550MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 50MHz -5.8Ghz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥5km (εξαρτώμενη από το περιβάλλον). ≥2km για προ-φορτωμένα μοντέλα UAV σε ανοικτές περιοχές |
| Πραγματοχρόνιο εύρος ζώνης | 160 MHz |
| Ακριβότητα διαστήματος | ≤10% του εύρους (r) |
| Οριζόντια κάλυψη | 0-360 ° |
| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | 415*190*483mm |
|---|---|
| Συνολικό βάρος συστήματος | 16,8 κιλά (οικοδεσπότης + κεραία) |
| Μέγιστο χρόνο εκτέλεσης στην μπαταρία | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με την ένταση μπλοκαρίσματος και τη λειτουργία λειτουργίας) |
| Προδιαγραφή φόρτισης | Προσαρμογέας εξόδου 29,4 V DC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBM |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBM |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBM |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBM |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBM |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBM |
| Αποτελεσματική φράσσοντας σειρά | 800 - 1500 m (τυπικά ποικίλλει ανάλογα με το μοντέλο και το περιβάλλον drone) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 25.9 Β |
| Ενέργεια μπαταρίας | ≥ 125 WH (5.000 mAh @ 25.9V) |
| Διαστάσεις μονάδας (L × W × H) | 700 × 300 × 150 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |