| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Operating Frequency | 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Frequency/MHz | Freguency Coverage From 400-2550MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Frequency/MHz | Freguency Coverage From 400-2500MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |
| Frequency Bands | 400 - 500MHz、500 - 700MHz、700 - 900MHz、900 - 1100MHz、1100 - 1300MHz、1300 - 1500MHz、1500 - 1700MHz、2300 - 2500MHz、2500 - 2700MHz、5100 - 5300MHz、5400 - 5600MHz、5700 - 5950MHz |
|---|---|
| Power (per Band) | 50W/47dbm |
| Customization | Frequency Bands And Power Can Be Customized As Required |
| Backpack Size | 400*224*550mm |
| Backpack Weight (host + Antenna) | 32kg |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Core Countermeasure Capability | Precisely Jams Mainstream Global UAV Frequency Bands (GPS L1/L2/L5, GLONASS, Galileo, Beidou; 2.4GHz, 5.8GHz, ISM: 433MHz, 915MHz, 1.2GHz, Etc.), Instantly Cutting Off Their Navigation, Control And Image Transmission Signals, Forcing Them To Hover, Return |
|---|---|
| Overall Dimensions (L×W×H) | 415 × 190 × 483 Mm |
| Total System Weight | 12.5 Kg (includes Host Unit And Antennas) |
| Battery Energy (Typical) | ~1,100 - 2,400 Wh (e.g., 30-65 Ah @ 36V Nominal) |
| Max Runtime | 40 - 60 Minutes (varies With Jamming Mode And Intensity) |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-2500MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | 50%-65% |
| Size/(mm) | 120*50*18.8 |
| Maximum Countermeasure Range | ≤ 2 Km |
|---|---|
| Response Time | ≤ 3 S |
| Band 1 Frequency / Power | 430 – 440 MHz / 50W/47±1dbm |
| Band 2 Frequency / Power | 855 – 935 MHz / 50W/47±1dbm |
| Band 3 Frequency / Power | 1150 – 1300 MHz / 50W/47±1dbm |