| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Frequentiebanden | 400 - 500mHz 、 500 - 700mHz 、 700 - 900mHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MH 5950MHz |
|---|---|
| Power (per band) | 50W/47DBM |
| Aanpassing | Frequentiebanden en kracht kunnen worden aangepast zoals vereist |
| Rucksackmaat | 400*224*550 mm |
| Rugzakgewicht (gastheer + antenne) | 32 kg |
| Core Countermeasure Capaciteit | Precies Jams Mainstream Global UAV -frequentiebanden (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2.4GHz |
|---|---|
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Totaal systeemgewicht | 12,5 kg (inclusief host -eenheid en antennes) |
| Batterijenergie (typisch) | ~ 1.100 - 2.400 WH (bijv. 30-65 AH @ 36V Nominal) |
| Maximale looptijd | 40 - 60 minuten (varieert met de jammemodus en intensiteit) |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | 50%-65% |
| Maat/(mm) | 120*50*18.8 |
| Maximaal tegenmaatregelbereik | ≤ 2 km |
|---|---|
| Reactietijd | ≤ 3 s |
| Band 1 frequentie / kracht | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Band 2 frequentie / kracht | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |
| Band 3 frequentie / kracht | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1DBM |