| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Ακριβώς εμπλουτίζουν τις κύριες ζώνες συχνοτήτων UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou, 2,4GHz |
|---|---|
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Συνολικό βάρος συστήματος | 12,5 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής και κεραίες) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 30ah-65ah |
| Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με τη λειτουργία και την ένταση του μπλοκάρισμα) |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Δύναμη εγκαίρως | 4 ~ 6 ώρες |
| Ώρα ψυχρής εκκίνησης παραπλάνησης πλοήγησης | 150s |
| Οθόνη | Εξοπλισμένο με οθόνη 6,67 ιντσών με ανάλυση FHD + (1080 × 2400). |
|---|---|
| Μέγεθος | 367*114*64 χλστ |
| Βάρος | ≤4kg |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz–6GHz |
| Μπαταρία | 28V/6000mAh (αφαιρούμενο) |