| Core Countermeasure Capaciteit | Precies Jams Mainstream Global UAV -frequentiebanden (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2.4GHz |
|---|---|
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Totaal systeemgewicht | 12,5 kg (inclusief host -eenheid en antennes) |
| Batterijcapaciteit | 30AH-65AH |
| Maximale looptijd | 40 - 60 minuten (varieert met de jammemodus en intensiteit) |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Scherm | Uitgerust met een 6,67-inch scherm met een resolutie van FHD + (1080 × 2400). |
|---|---|
| Maat | 367*114*64mm |
| Gewicht | ≤ 4 kg |
| Detectiefrequentieband | 70 MHz–6 GHz |
| Batterij | 28V/6000mAh (verwijderbaar) |