| Moc wyjściowa/w | ≥70 W-100 W |
|---|---|
| Częstotliwość/MHz | zasięg częstotliwości od 100-6000 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-62% |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Nazwa produktu | Drone Jammer, wzmacniacz mocy RF dla Jammer Signal, anty -sygnał Jammer, GPRS Signal Jammer Wzmacnia |
| Stosowanie | Bezpieczeństwo wojskowe organów policyjnych, sprzęt sekuryty |
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Rozmiar | 700*420*497 (mm) |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | ≥70 W-100 W |
|---|---|
| Częstotliwość/MHz | zasięg częstotliwości od 100-6000 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-62% |
| działający system | System Phased Array (mechaniczny skan azymutu + elektroniczny skan wysokości) / Doppler pulsacyjny |
|---|---|
| Zakres | ≥8,0 km |
| Zakres azimutów | 360° |
| Pokrycie wysokości | ≥40° |
| Waga | ≤77 kg |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Pasma rozpraszające | 902 MHz–928 MHz, 2,4 GHz–2,4835 GHz itp. |
|---|---|
| Pasy przymusowego lądowania | 1160 MHz–1300 MHz, 1550 MHz–1650 MHz itp. |
| Zakres oszustwa | Poziom 1 (200 metrów) Poziom 2 (700 metrów) Poziom 3 (1200 metrów) |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z pianką antykolizyjną |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Zdolność do środków zaradczych | Dzięki technologii transmisji do omnidireckiej/kierunkowej maksymalna skuteczna odległość zagłuszani |
|---|---|
| Wytrzymałość i trwałość | Solidne i trwałe, przyjmujące standardy wojskowe, odporne na upadek i kompresję. |
| Uwagi | Pasma częstotliwości i zasilanie środków zaradczych można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |