| Pasma częstotliwości roboczej i moc 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma częstotliwości roboczej i Power 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBm |
| Pasma rozpraszające | 902 MHz–928 MHz, 2,4 GHz–2,4835 GHz itp. |
|---|---|
| Pasy przymusowego lądowania | 1160 MHz–1300 MHz, 1550 MHz–1650 MHz itp. |
| Zakres oszustwa | Poziom 1 (200 metrów) Poziom 2 (700 metrów) Poziom 3 (1200 metrów) |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z pianką antykolizyjną |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Skuteczny zasięg zagłuszania | 800–1500 m (typowe. Różni się w zależności od modelu i środowiska dronów) |
|---|---|
| Napięcie robocze | 25,9 v |
| Energia baterii | ≥ 125 Wh (5000 mAh @ 25,9 V) |
| Wymiary jednostkowe (l × w × h) | 700 × 300 × 150 mm |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Pasma rozpraszające | 902 MHz–928 MHz, 2,4 GHz–2,4835 GHz itp. |
|---|---|
| Pasy przymusowego lądowania | 1160 MHz–1300 MHz, 1550 MHz–1650 MHz itp. |
| Zakres oszustwa | Poziom 1 (200 metrów) Poziom 2 (700 metrów) Poziom 3 (1200 metrów) |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z pianką antykolizyjną |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | Zakres freguencji od 400-2550 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Funkcjonować | Zagłuszacz dronów blokuje sygnał drona, izoluje sygnał RF |
|---|---|
| Odległość sterowania | 1~3 km |
| Wymiar | 700*420*497 (mm) |
| Zasilanie | AC220V/50 ~ 60 Hz |
| Temperatura pracy | -40°C ~+70°C |
| Zdolność do środków zaradczych | Dzięki technologii transmisji do omnidireckiej/kierunkowej maksymalna skuteczna odległość zagłuszani |
|---|---|
| Wytrzymałość i trwałość | Solidne i trwałe, przyjmujące standardy wojskowe, odporne na upadek i kompresję. |
| Uwagi | Pasma częstotliwości i zasilanie środków zaradczych można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Zaradczy | - Pasma częstotliwości: 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650 MHz, 2350 - 2500 MHz, 5150 - 5350 |
| Strukturalny | - Rozmiar plecaka: 415190483 mm - Waga plecaka: 12,5 kg (host + antena) - Pojemność baterii: 30AH - |
| Pasma rozpraszające | 902 MHz–928 MHz, 2,4 GHz–2,4835 GHz itp. |
|---|---|
| Pasy przymusowego lądowania | 1160 MHz–1300 MHz, 1550 MHz–1650 MHz itp. |
| Zakres oszustwa | Poziom 1 (200 metrów) Poziom 2 (700 metrów) Poziom 3 (1200 metrów) |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z pianką antykolizyjną |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |