| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Ürün adı | Drone Jammer, Sinyal Jammer için RF Güç Amplifikatörü, Anti Sinyal Jammer, GPRS Sinyal Jammer Amplif |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Boyut | 700*420*497 (mm) |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| İşletim Sistemi | Fazlı Dizi Sistemi (Azimut Mekanik Tarama + Yükseklik Elektronik Tarama) / Darbe Doppler |
|---|---|
| Menzil | ≥8,0 km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Yükseklik kapsamı | ≥40° |
| Ağırlık | ≤77 kg |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Dağılım Bantları | 902MHz–928MHz, 2,4GHz–2,4835GHz, vb. |
|---|---|
| Zorunlu İniş Bantları | 1160MHz–1300MHz, 1550MHz–1650MHz, vb. |
| Aldatma Aralığı | Tier 1 (200 metre) Tier 2 (700 metre) Tier 3 (1200 metre) |
| Ambalaj bilgileri | Çarpışma önleme köpüklü ambalaj |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Çok yönlü/yönlü iletim teknolojisi ile maksimum etkili sıkışma mesafesi 2000 metreye ulaşabilir (çev |
|---|---|
| Dayanıklılık ve dayanıklılık | Sağlam ve dayanıklı, düşme ve sıkıştırmaya dirençli askeri sınıf standartlarını benimsemek. |
| Notlar | Karşı önlem frekans bantları ve güç gereksinimlere göre özelleştirilebilir |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |