| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | Zakres freguencji od 400-2500 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Zdolność do środków zaradczych | Dzięki technologii transmisji do omnidireckiej/kierunkowej maksymalna skuteczna odległość zagłuszani |
|---|---|
| Wytrzymałość i trwałość | Solidne i trwałe, przyjmujące standardy wojskowe, odporne na upadek i kompresję. |
| Uwagi | Pasma częstotliwości i zasilanie środków zaradczych można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| wiele pasm częstotliwości środków zaradczych | 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650 MHz, 2350 - 2500 MHz, 5150 - 5350 MHz, 5700 - 5950 MHz, w |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Zdolność do środków zaradczych | Dzięki technologii transmisji do omnidireckiej/kierunkowej maksymalna skuteczna odległość zagłuszani |
|---|---|
| Wytrzymałość i trwałość | Solidne i trwałe, przyjmujące standardy wojskowe, odporne na upadek i kompresję. |
| Uwagi | Pasma częstotliwości i zasilanie środków zaradczych można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Zaradczy | Pasma częstotliwości: 700 - 900 MMz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650 MHz, 2350 - 2500 MHz, 5150 - 5350 M |
| Strukturalny | Rozmiar plecaka: 415190483 mm - Waga plecaka: 12,5 kg (host + antena) - Pojemność baterii: 30AH - 65 |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Czas odpowiedzi | <10 s |
|---|---|
| Jednoczesne cele | > 10 UAV |
| Tolerancja częstotliwości | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Promień obrony | ≥ 5 km |
| Moc wejściowa | AC 220 V / 50 Hz |
| Czas odpowiedzi | <10 s |
|---|---|
| Jednoczesne cele | > 10 UAV |
| Tolerancja częstotliwości | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Promień obrony | ≥ 5 km |
| Moc wejściowa | AC 220 V / 50 Hz |
| Pasmo częstotliwości roboczej | Pasmo X. |
|---|---|
| Waga | ≤77 kg |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~+ 55 ℃ |
| Wymiary produktu | 820 mm x 925 mm x 360 mm |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Pasmo 1 Częstotliwość / moc | 1520 - 1620 MHz ± 5 MHz 20 W |
|---|---|
| Pasmo 2 Częstotliwość / moc | 2400 - 2483 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Pasmo 3 Częstotliwość / moc | 5200 - 5280 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Zespół 4 Częstotliwość / moc | 5725 - 5825 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Wymiary (L × W × H) | 367 mm × 114 mm × 64 mm |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość/MHz | 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość/MHz | 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |