| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Dağılım Bantları | 902MHz–928MHz, 2,4GHz–2,4835GHz, vb. |
|---|---|
| Zorunlu İniş Bantları | 1160MHz–1300MHz, 1550MHz–1650MHz, vb. |
| Aldatma Aralığı | Tier 1 (200 metre) Tier 2 (700 metre) Tier 3 (1200 metre) |
| Ambalaj bilgileri | Çarpışma önleme köpüklü ambalaj |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Etkili sıkışma aralığı | 800 - 1500 m (tipik. Drone modeli ve çevreye göre değişir) |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 25.9 V |
| Pil enerjisi | ≥ 125 wh (5.000 mAh @ 25.9V) |
| Birim Boyutlar (L × W × H) | 700 × 300 × 150 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Dağılım Bantları | 902MHz–928MHz, 2,4GHz–2,4835GHz, vb. |
|---|---|
| Zorunlu İniş Bantları | 1160MHz–1300MHz, 1550MHz–1650MHz, vb. |
| Aldatma Aralığı | Tier 1 (200 metre) Tier 2 (700 metre) Tier 3 (1200 metre) |
| Ambalaj bilgileri | Çarpışma önleme köpüklü ambalaj |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2550MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| İşlev | Drone jammer blok sinyali, RF Sinyalini Yalıtın |
|---|---|
| Kontrol mesafesi | 1~3 kilometre |
| Boyut | 700*420*497 (mm) |
| Güç Kaynağı | AC220V/50 ~ 60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Çok yönlü/yönlü iletim teknolojisi ile maksimum etkili sıkışma mesafesi 2000 metreye ulaşabilir (çev |
|---|---|
| Dayanıklılık ve dayanıklılık | Sağlam ve dayanıklı, düşme ve sıkıştırmaya dirençli askeri sınıf standartlarını benimsemek. |
| Notlar | Karşı önlem frekans bantları ve güç gereksinimlere göre özelleştirilebilir |
| Karşı önlem | - Frekans Bantları: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 570 |
| Yapısal | - Sırt Çantası Boyutu: 415190483mm - Sırt Çantası Ağırlığı: 12.5kg (Ana Bilgisayar + Anten) - Pil Ka |
| Dağılım Bantları | 902MHz–928MHz, 2,4GHz–2,4835GHz, vb. |
|---|---|
| Zorunlu İniş Bantları | 1160MHz–1300MHz, 1550MHz–1650MHz, vb. |
| Aldatma Aralığı | Tier 1 (200 metre) Tier 2 (700 metre) Tier 3 (1200 metre) |
| Ambalaj bilgileri | Çarpışma önleme köpüklü ambalaj |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |