| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 100-6200MHz arası frekans kapsamı (özelleştirilebilir) |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6000MHz arası frekans kapsamı (özelleştirilebilir) |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2500MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Çok yönlü/yönlü iletim teknolojisi ile maksimum etkili sıkışma mesafesi 2000 metreye ulaşabilir (çev |
|---|---|
| Dayanıklılık ve dayanıklılık | Sağlam ve dayanıklı, düşme ve sıkıştırmaya dirençli askeri sınıf standartlarını benimsemek. |
| Notlar | Karşı önlem frekans bantları ve güç gereksinimlere göre özelleştirilebilir |
| Birden çok karşı önlem frekans bandı | 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 - 5950MHz, hepsi 5 |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Çok yönlü/yönlü iletim teknolojisi ile maksimum etkili sıkışma mesafesi 2000 metreye ulaşabilir (çev |
|---|---|
| Dayanıklılık ve dayanıklılık | Sağlam ve dayanıklı, düşme ve sıkıştırmaya dirençli askeri sınıf standartlarını benimsemek. |
| Notlar | Karşı önlem frekans bantları ve güç gereksinimlere göre özelleştirilebilir |
| Karşı önlem | Frekans Bantları: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 |
| Yapısal | Sırt Çantası Boyutu: 415190483mm - Sırt Çantası Ağırlığı: 12.5kg (Ana Bilgisayar + Anten) - Pil Kapa |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Yanıt Süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |
| Yanıt Süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
|---|---|
| Ağırlık | ≤77 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~+ 55°C |
| Ürün Ölçüleri | 820 mm x 925 mm x 360 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |