| Frekans bantları | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Güç (grup başına) | 50W/47DBM |
| Özelleştirme | Frekans bantları ve güç gerektiği gibi özelleştirilebilir |
| Sırt çantası boyutu | 400*224*550mm |
| Sırt çantası ağırlığı (ana bilgisayar + anten) | 32kg |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Ana küresel İHA frekans bantlarını (GPS L1/L2/L5, GLONASS, GALILEO, BEIDO; 2.4GHz, 5.8GHz, ISM: 433M |
|---|---|
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 415 × 190 × 483 mm |
| Toplam sistem ağırlığı | 12.5 kg (ana bilgisayar birimi ve antenler içerir) |
| Pil enerjisi (tipik) | ~ 1.100 - 2.400 WH (örn., 30-65 AH @ 36V nominal) |
| Maksimum Çalışma Zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma modu ve yoğunluğuna göre değişir) |
| Dağılım Bantları | 902MHz–928MHz, 2,4GHz–2,4835GHz, vb. |
|---|---|
| Zorunlu İniş Bantları | 1160MHz–1300MHz, 1550MHz–1650MHz, vb. |
| Aldatma Aralığı | Tier 1 (200 metre) Tier 2 (700 metre) Tier 3 (1200 metre) |
| Ambalaj bilgileri | Çarpışma önleme köpüklü ambalaj |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2500MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | %50 - %65 |
| Boyut/(mm) | 120*50*18.8 |
| İşlev | İHA'ları itme, zorlama veya hatırlama gibi etkilere ulaşmak için İHA'ların uzaktan kumanda, |
|---|---|
| Uygulama senaryoları | Büyük ölçekli kamusal etkinliklerde (spor yarışmaları ve konserler gibi) yetkisiz İHA uçuşlarını önl |
| Tespit edilen sinyal türleri | İHA Veri İletim Sinyalleri İHA uzaktan kumanda sinyalleri WiFi tabanlı İHA sinyalleri |
| Algılama frekans bandı | 50MHz - 6GHz |
| Açı ölçüm doğruluğu (AOA modu) | <3 ° rms |
| Maksimum karşı önlem aralığı | ≤ 2 km |
|---|---|
| Yanıt Süresi | ≤ 3 s |
| Bant 1 Frekans / Güç | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 2 Frekans / Güç | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 3 Frekans / Güç | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 100-6200MHz arası frekans kapsamı (özelleştirilebilir) |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |